Dostawa mebli VOXPrzelew

Czas dostawy

Meble

60 zł

do 15 dni roboczych

Meble z wniesieniem do 1700 zł

110 zł

do 15 dni roboczych

Meble z wniesieniem powyżej 1700 zł

60 zł + 3% wartości

do 15 dni roboczychPrzewidywany termin dostawy wynosi 15 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. Dla kolekcji Simple czas oczekiwania to 30 dni roboczych. W przypadku mebli tapicerowanych, materacy z serii Relaks, Hilding i stelaży (z wyjątkiem teleskopowych), termin realizacji zamówienia może się przedłużyć do 8 tygodni.Zadbaliśmy o to, by cena dostawy mebli VOX była stała i atrakcyjna - to tylko 60 zł na terenie Polski, niezależnie od liczby zamówionych produktów Marki VOX i miejsca, w którym mieszkasz. Chcemy, by Twoje meble dotarły do Ciebie jak najszybciej, dlatego prawie każdy transport jest realizowany przez naszych wewnętrznych dostawców. Wniesienie zamówienia do mieszkania jest dodatkowo płatne wg powyższej tabeli. Wnosimy zamówione meble niezależnie od piętra, nawet w budynkach bez windy.

Montaż mebli VOX

Do każdej paczki dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. Jeśli potrzebujesz instrukcji montażu w wersji on-line, skontaktuj się z sklep@wbaby.pl

Oferujemy dodatkową usługę montażu mebli, której koszt zależny jest od wartości zamówienia. Płatość za montaż odbywa się przy dostawie mebli. 

Wartość zamówienia (bez rabatów)

Koszt montażu

powyżej 2500 zł

8% wartości zamówienia

poniżej 2500 zł

10% wartości zamówienia

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.